UGOLİNİ

Ugolini Oval Şerbetlik A 19

Ugolini Oval Şerbetlik A 19, doğal meyve suları soğutma ve sunmak için masa üstü tasarlanmış compakt bir cihazdır. Kapasite 19 lt. A19 modeli

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini Tekli Şerbetlik Deluxe 12/1/P

Ugolini Tekli Şerbetlik Deluxe 12/1/P, doğal meyve suları, kahve, çay, badem sütü, vb soğutma ve servisi için tasarlanmıştır. Kapasite : 12 lt.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini Tekli Şerbetlik Deluxe 20/1

Ugolini Tekli Şerbetlik Deluxe 20/1, doğal meyve suları, kahve, çay, badem sütü, vb soğutma ve servisi için tasarlanmıştır. Kapasite : 20 lt.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini İkili Şerbetlik Deluxe 12/2/P

Ugolini Tekli Şerbetlik Deluxe 12/1/P, doğal meyve suları, kahve, çay, badem sütü, vb soğutma ve servisi için tasarlanmıştır. Kapasite : 12+12 lt.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini İkili Şerbetlik Deluxe 20/2

Ugolini Tekli Şerbetlik Deluxe 20/2, doğal meyve suları, kahve, çay, badem sütü, vb soğutma ve servisi için tasarlanmıştır. Kapasite : 20+20 lt.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini Üçlü Şerbetlik Deluxe 20/3

Ugolini Tekli Şerbetlik Deluxe 20/3, doğal meyve suları, kahve, çay, badem sütü, vb soğutma ve servisi için tasarlanmıştır. Kapasite : 20+20+20 lt.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini Karlı İçecek (Ice Slush) Makinesi Mini 1

Ugolini Karlı İçecek Makinesi Mini 1, 6 lt. kapasiteye sahiptir. Buzlu içecek, ice slush, yumuşak dondurma ürünleri için mükemmel karışımlar sağlar.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini Karlı İçecek (Ice Slush) Makinesi MT 1 GL

Ugolini Karlı İçecek (Ice Slush) Makinesi MT 1, 10 lt. kapasiteye sahiptir. Buzlu içecek, ice slush, yumuşak donduma ürünleri için mükemmeldir.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini Karlı İçecek (Ice Slush) Makinesi MT 2 GL

Ugolini Karlı İçecek (Ice Slush) Makinesi MT 2, 10+10 lt. kapasiteye sahiptir. Buzlu içecek, ice slush,yumuşak donduma ürünleri için mükemmeldir.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini Sıcak Çikolata Makinesi Delice Black

Ugolini Sıcak Çikolata Makinesi Delice Black, siyah renkli ve 5 lt. hazneye sahiptir. Sıcak çikolata, sahlep gibi içeceklerin karışımını mükemmel olarak sağlar.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini Sıcak Çikolata Makinesi Delice Silver

Ugolini Sıcak Çikolata Makinesi Delice Black, gümüş renkli ve 5 lt. hazneye sahiptir. Sıcak çikolata, sahlep gibi içeceklerin karışımını mükemmel olarak sağlar.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Ugolini Sıcak Çikolata Makinesi Delice Gold

Ugolini Sıcak Çikolata Makinesi Delice Black, altın renkli ve 5 lt. hazneye sahiptir. Sıcak çikolata, sahlep gibi içeceklerin karışımını mükemmel olarak sağlar.

ÜRÜN ETİKETLERİ