SANTOS

Santos Portakal Sıkma Makinesi NO 11

Santos Portakal Sıkma Makinesi NO 11,Portakal,limon,misket limonu ve greyfurt için 3 çıkarılabilir sıkacak başlığı ile teslim edilir. Saatte 30 lt. sıkma kapasi

ÜRÜN ETİKETLERİ

Santos Katı Meyve Sıkacağı NO 50

Santos Katı Meyve Sıkacağı NO 50,ekstra geniş besleme oluğu (79,5 mm): elma, havuç, domates kesmeye gerek kalmaz.100 Lt./Saat kapasitesi vardır.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Santos Katı Meyve Sıkacağı NO 28

Santos Katı Meyve Sıkacağı NO 28, sağlıklı gıda mağazaları, oteller, barlar, restoranlar, spor salonları vb. yerlerde kullanmak için ideal bir cihazdır.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Santos Katı Meyve Sıkacağı NO 68

Santos Katı Meyve Sıkacağı NO 68, Santosun 60 yıllık, dünya çapında deneyimi sonucu ortaya çıkmıştır. Olağanüstü çıktı: 140 Litre/Saat.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Santos Blender Makinesi Brushless Blender 62

Santos Blender Brushless Blender 62, önceden programlanmış 30 tarif ile kokteyl, tatlılar, milkshake, granitalar, buzlu kahve vb şeyler yapar.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Santos Bar Blender Makinesi Bar Blender 33

Santos Bar Blender 33, güçlü çelik paslanmaz bıçaklar ile dakikada 16000 devir ile kokteyller, tatlılar, dondurulmuş içecekler, meyve suları, milkshake için.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Santos Blender Makinesi Blender 37

Santos Blender 37, güçlü çelik paslanmaz bıçaklar ile dakikada 18000 devir ile sert malzemeleri, buz küpleri, istakoz gibi gıdaları parçalabilirsiniz.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Santos Buz Kırıcı Ice Crusher 53

Santos Buz Kırıcı Ice Crusher 53, 30 saniye içinde ezilmiş 1,2 Kg. buz yapar.Kokteyl bar, otel, restoran, bar ve gece kulüpleri için idealdir.

ÜRÜN ETİKETLERİ

Santos Shaker (Karıştırıcı) Drink Mixer 54

Santos Shaker Drink Mixer 54, içki karıştırıcı kase algılama ile otomatik motorlu aktivasyonunu vardır.Hız değişimi 8000 den 16000 rpm

ÜRÜN ETİKETLERİ

Santos Peynir Rendeleme Makinesi No 2

Santos peynir rendeleme makinesi No 2, sert ve yumuşak peynir, çikolata, fıstık ve kurutulmuş meyvelerinizi renderler. 50 kg/saat çıkış kapasitesi vardır.

ÜRÜN ETİKETLERİ